🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Машинка для стрижки волосся з регульованою довжиною, Машинка для стрижки волосся бездротова FN-74
✨ Професійна стрижкова машинка Geemy GM-6605 виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
✨ Відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє зручно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається протягом 6 годин і заряджання вистачає приблизно на годину роботи.
✨ Рухоме лезо з нержавіючої сталі забезпечує тривале різання і не іржавіє. Завжди залишається гострим та високоміцним.
✨ Тример з низьким рівнем вібрації та надтихою конструкцією, робочим шумом всього близько 50 дБ.
✨ Характеристики:
- ➕ Час заряджання: 8 год
- ➕ Вага: 169 г
- ➕ Потужність: 3 Вт
- ➕ Матеріал корпусу: Високоякісний ABS-пластик
- ➕ Розмір: 150 x 40 мм
- ➕ Термін роботи від акумулятора: до 60 хв
- ➕ Ширина зрізу: 40 мм
- ➕ Тип: Машинка окантувальна
- ➕ Індикатор заряду
- ➕ Живлення: акумулятор
- ➕ Довжина стрижки: Т-подібний ніж 0.1 мм
- ➕ Напруга: AC220-240V У змінного струму, 50-60 Гц або AC100-110V 60 Гц
- ➕ Кнопковий перемикач
- ➕ Матеріал леза: точне лезо з нержавіючої сталі з титановою кришкою, спеціальне лезо трубки
- ➕ Мотор: Роторний
- ➕ Кількість швидкостей: 1, 6000 об/хв
✨ Комплектація:
- ➕ Насадки – 0.1 мм, 1 мм, 1.5 мм
- ➕ Щітка для чищення ножа
- ➕ Машинка
- ➕ Кабель для заряджання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для різних стрижок акумуляторна GEEMY GM-6605 Бездротова машинка для стриження вдома FN-74 |
| Колір корпусу | Чорний |










