Бездротовий акумуляторний тример для стрижки волосся Vintage T9-2, Машинка для стрижки акумуляторна HP-38





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Бездротовий акумуляторний тример для стрижки волосся Vintage T9-2, Машинка для стрижки акумуляторна HP-38
🔹 Тример – універсальне рішення для догляду за бородою, вусами та волоссям. Компактний і бездротовий він працює до 2 годин від акумулятора і заряджається всього за 60 хвилин. У комплекті – 4 насадки, які дозволяють вибрати довжину стрижки від 0,5 мм до 4 мм. Леза з нержавіючої сталі та металевий корпус забезпечують надійність та довговічність пристрою. Обладнаний захистом від навантаження та порізів. Пристрій легко брати із собою завдяки його невеликій вазі та компактним розмірам.
🔹 Характеристики:
- ⭐ Тип акумулятора: li-ion;
- ⭐ Тип живлення: акумулятор;
- ⭐ Кількість змінних насадок: 4 штуки (1.5, 2, 3, 4 мм)
- ⭐ Час до повної зарядки акумулятора: 1:00;
- ⭐ Регулювання довжини: змінні насадки;
- ⭐ розміри: 150*40 мм діаметр ручки 22 мм
- ⭐ Час роботи від акумулятора при повному заряді: 120 хвилин;
- ⭐ Матеріал лез: нержавіюча сталь;
🔹 Комплектація:
- ⭐ Упаковка – коробка;
- ⭐ Кабель для заряджання від USB – 1 шт.
- ⭐ Насадки – 1.5, 2, 3, 4 мм
- ⭐ Щітка для чищення – 1 шт.
- ⭐ Машинка для стрижки волосся


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Електрична машинка тример для волосся й бороди, чоловічий тример для окантовки бездротовий HP-38 |
| Колір корпусу | Чорний |





